Rozrywka

Kot wybawiony to dobry kot, warto zatem zapewnić osobne miejsce do zabawy dla naszego kota, który bezkarnie będzie mógł wykorzystać swój instynkt łowiecki. Wyznaczenie takiego miejsca jest elementem bardzo ważnym ponieważ koty które się nudzą zazwyczaj zaczynają się bawić wszystkim co stanie na ich drodze, mogą zdemolować zatem nasz sprzęt i meble domowe. Przygotowanie odpowiednich zabawek dla naszego pupila nie musi być wcale drogie. Osoby które mają chwilę wolnego czasu mogą bowiem uszyć coś samodzielnie, natomiast osoby zabiegane mogą skorzystać z gotowych rozwiązań proponowanych w sklepach zoologicznych.

Na rynku dostępnych jest wiele ciekawych zabawek np. specjalne piłeczki z różnych materiałów, posiadające w środku dzwoneczki, a także specjalne zabawki w których można ukryć drobne smakołyki, nie można także zapomnieć o sztucznych myszkach, które w ofercie dostępne są praktycznie w każdym kolorze, wykonane są z różnych materiałów, dostępne są na gumkach a także na wędkach. Można także zakupić specjalne zabawki, które dzięki zasilaniu na baterie będą się poruszały. W ofercie są także specjalne zabawki nasączone kocimiętką, które powodują zwiększenie aktywności niektórych kociaków. Zakupić można także specjalne Akcesoria dla kotów umożliwiające ścieranie pazurków, a także specjalne tunele w których nasz kot będzie mógł urządzać sobie gonitwy.

W sklepach zoologicznych można dostać praktycznie każdą zabawkę dla naszego zwierzaka, dobranie odpowiedniej zapewni, że naszemu kotu nie będzie doskwierać nuda i będzie polował na zabawki do tego przeznaczone, a nie przedmioty codziennego użytku.
Nie zapominajcie również o tym, że funkcję zabawki spełniają często również drapaki:
http://www.zoologiczny.sklep.pl/Drapaki__39_360

Brak komentarzy.
Brak trackbacków.